DOPRAVA ZBOŽÍ

 

Doprava zboží k zákazníkovi

 

Každá vámi vygenerovaná objednávka je následně poslána přepravní společností PPL (případně DPD, Česká Pošta a dalšími).

Zboží posíláme v den obdržení platby nebo následující den. Doba doručení je na území České republiky 1-2 pracovní dny a do Slovenské republiky 2-3 pracovní dny. Zkrácení doby doručení po převzetí balíků přepravní společností už nemůže pracovní tým Autoherz ovlivnit. Vaši zásilku na cestě můžete sledovat podle čísla zásilky, které zasíláme e-mailem.

V případě, že vám nebude číslo vaší zásilky posláno, prosím kontaktujte nás a my ho obratem zašleme na vámi uvedený kontakt.

Zásilky je možné kromě České republiky a Slovenské republiky poslat také na území Maďarska, případně po dohodě do dalších zemí.

Ohledně možnosti dodání do jiného než výše uvedených států se prosím informujte na telefonním čísle +420-777 068 540 (Česká republika) nebo prostřednictvím emailu info@autoherz.cz. Prosíme uveďte katalogové číslo vámi vybraného zboží, jeho množství, případně jiné vámi zvolené specifické parametry, stejně jako cílovou zemi doručení.

Ceník dopravy zboží a dobírky

 

Cena dopravy zboží v rámci České republiky je 119,-Kč včetně dobírky. Cena dopravy zboží na Slovensko je 5,50 EUR, dobírka se účtuje zvlášť v hodnotě 1,00 EUR (poplatky a DPH jsou zahrnuty v ceně). Limit hmotnosti balíku pro dopravu zboží do České republiky a na Slovensko je 50 kg, pro Maďarsko je limit hmotnosti 30 kg, pokud je hmotnost balíku překročena, cena se stanovuje individuálně - vždy kontaktujeme zákazníka pro smluvení individuálních podmínek. U nadrozměrných výrobků (např. střešní boxy apod.) nebo nebezpečných výrobků (např. autobaterie apod.) se cena dopravy zboží stanovuje individuálně u každého výrobku.

Dobírka

 

Dobírku zaplatíte při převzetí zboží kurýrovi přepravní služby.

Všechny uvedené ceny jsou přepočítány podle kurzu ČNB k aktuálnímu dni uskutečněné transakce.

Doba doručení

Doba doručení do Českej republiky je 1-2 pracovní dny.
Doba doručení do Slovenské republiky je 2-3 pracovní dny.
Doba doručení do ostatních zemí je 3-5 pracovních dní.
Dopravu lze objednat také ve dnech pracovního volna, pracovního klidu a během státních svátků. Objednávka zboží objednaného v těchto dnech bude vyřízena následující pracovní den.

Pokud vámi vybrané zboží nebude v našem skladě, budeme vás o tom okamžitě informovat, stejně jako o nejbližším možném termínu doručení.

Jestliže si budete přát provést ve vaší zásilce změnu ještě před jejím doručením, je to samozřejmě možné. V případě objednávky více než jednoho zboží si provozovatel vyhrazuje právo na vícenásobné poštovné, a to pokud se vámi vybrané zboží nedá zabalit do jednoho společného balíku.