Dokonalé osvětlení díky Osram Nightbreaker

Spolehlivé osvětlení automobilu je základem bezpečné cesty. Moderní řešení osvětlení poskytuje optimálně nasvícenou vozovku a umožňuje rychleji rozpoznávat značky, překážky a nebezpečí. Vyšší hodnoty jasu dále zlepšují váš požitek z jízdy. Ulevují vašemu zraku, snižují nebezpečí únavy a umožňují bezpečně dorazit do každého cíle.

Společnost Osram je světová jednička na poli osvětlení pro osobní automobily a nabízí kompletní řadu produktů. V Severní Americe nabízí Osram Sylvania rovněž kompletní systémy světlometů. V Evropě a Asii se společnost Osram zaměřuje na jednotlivé zdroje světla. Ve spolupráci s renomovanými partnery z odvětví výroby světlometů byly vyvinuty vysoce kvalitní zdroje světla pro osobní automobily.

Společnost Osram je vaše první volba, když sháníte osvětlení pro osobní automobily. Každou sezónu je polovina osobních automobilů vyrobených po celém světě vybavena žárovkami Osram. Mezi naše zákazníky patří hlavní mezinárodní výrobci osobních automobilů. Již léta důvěřují světlům, která splňují neustále přísnější bezpečnostní požadavky a která jsou zárukou konkurenceschopnosti díky nejvyšším normám kvality a výkonu.

Jedna z nejlepších autožárovek na trhu - Osram Nightbreaker Unlimited +110% - nabízí až o 110 % více světla na vozovce ve srovnání se standardními halogenovými žárovkami, až o 40 m delší světelný kužel a také o 20 % bělejší světlo. Řidiči vidí překážky a nebezpečné situace mnohem dříve, než se standardními žárovkami. Patentované modré povrstvení zabraňuje oslnění protijedoucích vozidel. Žárovka Osram Nightbreaker Unlimited +110% dále nabízí účinnější generování světla díky optimalizovanému složení inertní plynové náplně a také vyšší odolnost díky robustní konstrukci vlákna.